Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Mestský úrad

PREDNOSTKA

Ing. Oľga Netočná

 

SEKRETARIÁTY A KANCELÁRIA PRVÉHO KONTAKTU

Ing. Lenka Miľovčíková
Andrea Polačiková
Martina Labajová
Bc. Monika Bujňáková
Veronika Brejková - MD
Mgr. Alexandra Sendecká Linkeschová - MD zastupuje Martina Javorská
Mgr. Vladimíra Figlárová
Mgr. Nina Hriňák - MD zastupuje Eva Doležalová
Lenka Barillová - MD
Ľudmila Polačiková
 

ÚTVAR HLAVNÉHO KONTROLÓRA

Ing. Zita Kozlerová
Ing. Milan Tomáš
Ing. Viera Palgutová
Ing. Mária Sabolová

 

KOMUNIKAČNÝ MANAŽÉR

Mgr. Marián Galajda

 

KANCELÁRIA POSLANCOV A KONTAKTU S OBČANMI

Mgr. Júlia Watter Domaratzká
Mgr. Lucia Knežníková
Mgr. Emília Ferková
Mgr. Eva Zavacká
 

REFERÁT VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA

Ing. Mária Jakubčová
 

ODDELENIE KULTÚRY, CESTOVNÉHO RUCHU, PREZENTÁCIE A MIC

Zuzana Švantnerová, MBA
Ing. Jozef Durbák
Ing. Peter Hlopko
Silvia Bujňáková
Mária Glevaňáková
Mária Jalovičiarová
Dana Liptáková
Eva Jarošová
Vladimír Zajac
Monika Kupčíková - PN zastupuje Majorošová Mária
Bc. Valér Ondrušek
Eduard Payerchin
Ing. Lucia Pitoňáková

 

ODDELENIE ŠKOLSTVA, MLÁDEŽE A ŠPORTU

PaedDr. Edita Pilárová
Bc. Marta Péterová
Ing. Beáta Černáková
Ing. Silvia Feriančeková - PN zastupuje Mária Kubaliaková
PaedDr. Emil Turčan
PhDr. Jozef Pavlík

 

Detské jasle

Ing. Alena Palgutová
Mária Hvilová
Erika Kopáčová
Kvetoslava Košárová
Jana Slebodníková
Bc. Miriam Zacharová
Ružena Križovská

 

ODDELENIE PERSONÁLNEHO MANAŽMENTU A MIEZD

Mgr. Stanislav Spišiak
Mária Danková
Anna Mišagová
Vilma Turzáková
 

ODDELENIE SPRÁVY MAJETKU

Ing. Iveta Borňáková
Ing. Mária Kubalová
Ing. Ivana Jurišová

 

MATRIČNÝ ÚRAD

Silvia Hurajtová
Mgr. Mária Ščurková - MD zastupuje Bc. Dagmar Janíčková
Jana Holodová

 

ODDELENIE INFORMATIKY

Mgr. Jaroslav Maitner
Peter Ridilla
Slavomír Soľár
 

ODBOR ORGANIZAČNÝ

Ing. Emil Kostelničák
 

Oddelenie evidencie obyvateľstva

Ing. Eva Ihnačáková
Mgr. Mária Kmečová
Ing. Daniela Keresztényová
 

Oddelenie vnútornej správy

Ing. Mária Vallušová
Ing. Dagmar Nemčoková
Mgr. Daniela Meltzerová
Anna Švagerková
Ľudmila Brutovská
Eva Hudačková
Janka Zajacová
Ing. Jana Koštrnová - ½ úväzok
Alice Šimčáková - ½ úväzok
Gabriela Bizubová
Kvetoslava Gildeinová
Peter Martinko
Vladimír Hanečák
Ján Kundráč
Michal Ružbaský
Daniel Šesták
Mária Kokoruďová - 2 hod. úväzok
Magdaléna Sokolová
Jaroslav Džurný
Gabriel Jucha
Ľudovít Nagy
Ľuboš Olevič
Zuzana Laskovičová
František Jasenčák
Koreňová Ľudmila
 

Oddelenie správy bytov a nebytových priestorov

Ing. Marek Budzák
Vlasta Božoňová
Ing. Daniela Dluhošová
Marek Horvath
Anna Focková
Adriana Balážová
Beáta Sekeráková
Ján Richter - Azylový dom
Pemčák Peter

 

Oddelenie správy priemyselného parku

Peter Zavatzký
Bc. Bibiana Horáková
Ján Petruľa

 

ZIMNÝ ŠTADIÓN

René Šoltés
Juraj Straka
Miroslav Beluš
Peter Gatt
Vladimír Szücs
Marián Kubov
Viliam Kostolník
Emil Molnár
Magdaléna Molnárová
Renáta Pacigová
Richard Rusnačik
Vladimír Štolc
Ján Vitko
Michal Bizub
Ján Gvušč
Anna Ivančáková
Jozef Husár
Ľuboš Bosman

 

FUTBALOVÝ ŠTADIÓN MESTA POPRAD

Roman Pazúr
Peter Handzuš
Michal Ružbaský ml.
Ján Pitoňák
Michal Šebek

 

VIACÚČELOVÁ HALA ARÉNA

Bc. Miroslav Kalnaši
Mgr. Lucia Štolcová - MD zastupuje Mgr. Lucia Kromka
Jozef Mišanko
Vincent Polomčák
Ľubica Šidlovská
Mária Bretzová
Roman Sersen
Milan Klinga
Ivan Netík
Milan Vala
Peter Rackovský

 

ODBOR SOCIÁLNY

Mgr. Etela Lučivjanská
 

Oddelenie seniorov a ťažko zdravotne postihnutých občanov

Mgr. Renáta Kostková
Mgr. Mária Maličká
Mgr. Dagmar Kofroňová
Bc. Ružena Reľovská
Bc. Mariana Budziňáková
Mgr. Silvia Suriková
Igor Hreus
Mgr. Margita Droppová
PhDr. Daniela Slivková
Rastislav Juhás
Malecká Lucia
 

Masážno-relaxačné centrum pri KD-Veľká

Daniela Majzelová
 

Oddelenie rodiny a neprispôsobivých občanov

Mgr. Petra Závacká
Mgr. Mária Hyblerová
Ing. Erika Mižigárová
Mgr. Lýdia Pištová
Mgr. Gabriela Lompartová
Bc. Ľudmila Lahetová
Mgr. Adriana Jakubcová
Ing. Marcela Michalková
 

Terénna komunitná sociálna práca

Mgr. Jana Šoltésová
Mgr. Miroslava Balážová
Mgr. Július Ovšonka
 

ZSS nocľaháreň

Mgr. Milan Vrana
Darina Hlaváčová
Martin Korheľ
František Kučkovský
Róbert Machovič
Karol Gábor

 

Vodič prepravnej služby

Rastislav Juhás

 

ODBOR VÝSTAVBY

Ing. Kristína Horáková
 

Oddelenie ÚR, dopravy, architektúry a výstavby

Ing. Mária Poráčová
Ing. arch. Jarmila Vojtaššáková
Ing. arch. Tibor Schmidt
Ing. Monika Vencelová
Antónia Sabová
Anna Slobodníková
Ing. Marieta Buryová
Ing. Gabriela Záremská
Ing. Monika Rontová
Ing. Emília Gemzová
Ing. Richard Radek
Ing. Ján Omasta
Ing. Zuzana Borecká
Ing. Marián Rusnák

 

Oddelenie životného prostredia

Ing. Marek Bystrý
Ing. Daniela Polaštíková
Ing. Jana Urbanová
Pavol Dzúr
 

Oddelenie stavebného poriadku

Ing. Helena Chylová
Ing. Anna Gradzillová
Mária Matvejová
Bibiana Bartošová
Ing. Edita Molnárová
Ing. Katarína Tóthová
 

ODBOR EKONOMICKÝ

Ing. Jitka Púčiková
 

Oddelenie financií a rozpočtu

Ing. Adriana Sedláková
Alena Grajciarová
Anna Brotonová
Anna Budzáková
Lucia Galovičová
Ing. Anna Čendulová
Alica Blašková
Ing. Mgr. Ľudmila Vallušová
Mgr. Michal Radačovský, M.B.A.

 

Oddelenie daní a poplatkov

Ing. Rastislav Kurian
Ing. Anna Lešková
Bc. Slávka Varhoľová
Ľubica Skokanová
Martina Lapšanská
Mária Kurňavová
Ing. Viktória Zemanová
Ing. Iveta Václáviková
Ing. Martina Bednarčíková
Ing. Helena Gerberyová

 

Oddelenie ekonomického zabezpečenia mesta

Mgr. Marián Soliar
Henrieta Pisarčíková
Alena Pajpachová
Johana Štefaňáková
Mgr. Iveta Budajová

 

Pokladňa

Lucia Čenščáková
Anna Lainczová

 

ODDELENIE PRÁVNE

JUDr. Adela Bednárová
JUDr. Anna Gaborčíková
Mgr. Anna Pitoňáková
Silvia Pejková

 

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK OCHRANY, BEZPEČNOSTI A OBRANY

Ing. Imrich Kisel - ½ úväzok


 

CityMonitor

Nájdete nás aj na

Twitter instagram

Darujte im nový domov

Dnes má službu:

Tília - Poliklinika
Banícka 26,
Poprad

052/468 52 00

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

ďalšie dni

Štvrtok 17.4.
Tília - Poliklinika
Banícka 26,
Poprad

052/468 52 00

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Piatok 18.4.
Sunpharma-Tesco
Teplická cesta 3,
Poprad

0917 194 759

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Sobota 19.4.
Včela - oproti nemocnici
Tatranské nám. 1

052/772 36 67

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Nedeľa 20.4.
Zlatý had - Juh 3 (Slnečnica)
Novomeského 3918/19,
Poprad

052/773 10 26

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Pondelok 21.4.
Avena - pri hoteli Tatra
Karpatská 3273/11,
Poprad

052/788 17 52

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Utorok 22.4.
Diecézna lekáreň sv. Lukáša - pri Tatrakone
Alžbetina 32,
Poprad

052/772 23 07

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Streda 23.4.
Cyprián - Juh 3 (oproti kostolu sv.Cyrila a Metoda)
Ul. L. Svobodu 2589/74,
Poprad

052/773 22 40

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Štvrtok 24.4.
Adus - Poliklinika Adus, pri železničnej stanici
Mnoheľova 2,
Poprad

052/428 31 34

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Poruchové služby

Elektrina
0800 123 332
0850 123 333

Plyn
0850 111 727

Voda
052 7729 548

Verejné osvetlenie
052 7897 651
formulár

REGIÓN VYSOKÉ TATRY

webygroup

Deutch version
English version
Poľská verzia
Russkij jazyk

23685727

17.4.2014
Úvodná stránka