Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Poprad
 
 

ĎAKUJEME!Vytlačiť
 

vec1.jpg  vec3.jpg

Mesto Poprad a klienti Zariadenia sociálnych služieb pre občanov bez prístrešia v Poprade touto cestou vyjadrujú veľkú vďaku všetkým sponzorom a partnerom, ktorí pomohli vytvoriť pekné Vianoce pre ľudí bez domova.  

Poďakovanie patrí vedeniu a personálu jedálne Centra sociálnych služieb v Poprade na Baníckej ulici, ktorí vytvorili pre ľudí bez domova príjemný, pohostinný priestor s tradičným vianočným medovníčkom pre každého. Oblátky s medom, kapustnica, zemiakový šalát, vyprážaná ryba, koláče, chlieb, vianočka, ovocie..., nič z toho na sviatočne prestretom stole nechýbalo.

Poďakovanie patrí všetkým sponzorom a partnerom, ktorí po oslovení pracovníkmi sociálneho odboru MsÚ v Poprade opäť nezištne a už tradične pomohli. Vďaka podpore všetkých zainteresovaných tak bolo primátorom mesta Poprad už 15-krát podávané štedrovečerné menu, sviatočný obed dostali ľudia bez domova aj v rámci silvestrovského menu.

Poďakovanie za nádhernú vianočnú atmosféru patrí aj Bratskej jednote baptistov, cirkevnému zboru Poprad, pod vedením kazateľa zboru Mgr. Pála. Nádherný vianočný program v podobe spevu a úprimného slova boli balzamom pre duše všetkých prítomných. A nielen to... Počas predvianočného obdobia uskutočnili materiálnu a finančnú zbierku pre klientov Zariadenia sociálnych služieb pre občanov bez prístrešia, ktorú v tento štedrovečerný deň odovzdali. Pod vianočným stromčekom si tak klienti našli darčeky ako ponožky, spodné prádlo, hygienické potreby, zimné bundy, konzervy, kávu, čaj a sladkosti.

Zoznam sponzorov a partnerov:

Bratská jednota baptistov, cirkevný zbor Poprad

Centrum sociálnych služieb Poprad

OZ Korene Poprad

Územný spolok SČK Poprad

FEGA FROST s. r. o. Kežmarok

Podtatranská hydina, MVDr. Konkoľová Hana, Kežmarok

Reštaurácia Zimný štadión Poprad

LUNYS s. r. o. Poprad

Perkins Poprad

Denné centrum Veľká

Kvety Victor Poprad

Baliarne obchodu Poprad

Sintra spol. s r. o. Poprad

Tatrakon spol. s r. o. Poprad

Tol, spol s r. o. Poprad

Ďakujeme!

vec2.jpg  

 


 
 

Voľné pracovné miesta

Poruchové služby

Elektrina
0800 123 332
0850 123 333

Plyn
0850 111 727

Voda
052 7729 548

Verejné osvetlenie
052 7897 651
formulár

REGIÓN VYSOKÉ TATRY


Deutch version
English version
Poľská verzia
Russkij jazyk
Úvodná stránka