Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Poprad
 
 

Kancelárie poslancov

HARMONOGRAM - Matejovce

Prvý pondelok v mesiaci, t. j. 4. februára 2019 o 16.00 hod. na Námestí pred kostolom, v kancelárií MsÚMatejovské námestie 1547/22 v Matejovciach sa budú pravidelne stretávať s občanmi mesta, poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Poprad za VO č. 1. Na stretnutia budú prizvaní zástupcovia jednotlivých klubov, prípadne občianskych združení, ktorí sa venujú mestskej časti.


 

HARMONOGRAM - JUHY a Kvetnica

Druhý štvrtok v mesiaci o 17.00 hod., v kancelárii MsÚ, na ulici Dostojevského 25, Poprad (ZŠ s MŠ Dostojevského - vchod zo zadnej časti) sa budú pravidelne stretávať s občanmi mesta, poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Poprad za VO č. 2 - JUHY a Kvetnicu .

 


 

HARMONOGRAM - Poprad - Veľká

Prvý pondelok v mesiaci t. j. 1. apríla 2019  o 16.00 hod. na Námestí pred kostolom, v kancelárií MsÚ na ulici Scherfelovej 36, (Scherfelov dom), v Poprade - Veľkej  sa budú pravidelne stretávať s občanmi mesta, poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Poprad za VO č. 1. Na stretnutia budú prizvaní zástupcovia jednotlivých klubov, prípadne občianskych združení, ktorí sa venujú mestskej časti.

 

 


 

HARMONOGRAM - Stráže pod Tatrami

Prvý pondelok v mesiaci, t. j. 6. mája 2019 o 16.00 hod. na Námestí pred kostolom, v kancelárií  MsÚ na Strážskom  námestí č. 19, Poprad - Stráže pod Tatrami  sa budú pravidelne stretávať s občanmi mesta, poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Poprad za VO č. 1. Na stretnutia budú prizvaní zástupcovia jednotlivých klubov, prípadne občianskych združení, ktorí sa venujú mestskej časti.

 

 


 

HARMONOGRAM - Spišská Sobota

Prvý pondelok v mesiaci, t. j. 4. marca 2019 o 16.00 hod. v Brokoffovom dome 1740, 1741 v Spišskej Sobote sa budú pravidelne stretávať s občanmi mesta, poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Poprad za VO č. 1. Na stretnutia budú prizvaní zástupcovia jednotlivých klubov, prípadne občianskych združení, ktorí sa venujú mestskej časti.


 

HARMONOGRAM - Centrum, Západ

Prvý pondelok v mesiaci, t. j. 3. júna 2019 o 16.00 hod. v zasadačke na 4. poschodí na Mestskom úrade v Poprade, sa budú pravidelne stretávať s občanmi mesta, poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Poprad za VO č. 1. Na stretnutia budú prizvaní zástupcovia jednotlivých klubov, prípadne občianskych združení, ktorí sa venujú mestskej časti.


 

ROZDELENIE POSLANCOV DO JEDNOTLIVÝCH ČASTÍ MESTA - VO Č. 1

Po vzájomnej dohode sa jednotliví poslanci dohodli o prevzatí dohľadu a pomoci jednotlivým častiam mesta Poprad nasledovne:

  • Juraj Bondra - Stráže pod Tatrami
  • Mgr. František Majerský - Matejovce
  • PaedDr. Anna Ondrušeková - Spišská Sobota a centrum mesta
  • Ing. Peter Dujava - Veľká
  • Marián Saraka - Veľká
  • Mgr. Tatiana Husárová - Spišská Sobota
  • Mgr. Igor Wzoš - Veľká a centrum mesta
  • Ing. Ondrej Kavka - centrum mesta a Západ
  • Anna Schlosserová - Matejovce a centrum mesta

 

logo Visit Poprad

logo Kino Tatran

logo City Monitor

logo Mestský útulok Poprad

Voľné pracovné miesta

logo Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Poprad

Poruchové služby

Elektrina
0800 123 332
0850 123 333

Plyn
0850 111 727

Voda
052 7729 548

Verejné osvetlenie
052 7897 651
formulár

REGIÓN VYSOKÉ TATRY

logo Región Vysoké Tatry


Deutch version
English version
Poľská verzia
Russkij jazyk
Úvodná stránka