Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Poprad
 
 

Kurz sebaobrany pre ženy

Ukončenie kurzu sebaobrany žien 26.05.2016

V telocvični ZŠ Tajovského v Poprade bol dňa 26.05.2016 ukončený bezplatný kurz sebaobrany žien organizovaný Mestskou políciou Poprad. Účastníčky kurzu si po jeho úspešnom absolvovaní prevzali certifikát z rúk náčelníka Mestskej polície Poprad Mgr. Štefana Šipulu. Inštruktori kurzu Mgr. Ján Glatz a Andrea Kundisová boli na svoje zverenkine hrdí. Tento kurz sa stretol s pozitívnym ohlasom u verejnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Bezplatný kurz sebaobrany pre ženy 05.04.2016 - 26.05.2016

Mestská polícia Poprad v rámci preventívno-bezpečnostnej činnosti organizuje bezplatný kurz sebaobrany pre ženy. Tento kurz je určený pre laickú verejnosť. V priebehu ôsmich týždňov účastníčky zvládnu základy sebaobrany v tej najjednoduchšej forme, najmä nácvikom obranných a vyprosťovacích techník, nácvikom pádov a nácvikom pohybov v bojovom postoji. Účastníčky kurzu po jeho absolvovaní získajú iný pohľad na boj a ochranu pred útočníkom po stránke fyzickej ale i psychickej, zvýšením sebadôvery pri ubránení sa pred agresorom v nepredvídateľných situáciách.

Miesto konania kurzu je telocvičňa ZŠ Tajovského v Poprade.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inštruktori kurzu:

Mgr. Ján GLATZ - 4. DAN

- tréner II. triedy v karate

- cvičiteľ sebaobrany II. Triedy

Andrea KUNDISOVÁ - 1. DAN

- tréner II. triedy v judo


 

Kurz sebaobrany pre ženy 23.03.2010 - 11.05.2010

Mestská polícia Poprad v rámci kriminálno - prevenčných programov realizovala v termíne 23.03.2010 – 11.05.2010 bezplatný kurz sebaobrany pre ženy. Cieľom tohto kurzu sebaobrany bolo viesť účastníkov k praktickému zvládnutiu všetkých prvkov stretu pre úspešné zvládnutie násilných útočníkov, správne načasovanie obranných akcií, klamné pohyby a taktiku. Nacvičované techniky sa vyznačujú vysokou aplikovateľnosťou, jednoduchosťou, realitou a osobnou bezpečnosťou. Kurzu sa zúčastnilo 20 žien, ktoré už dovŕšili vek 18 rokov a zároveň sú občanmi mesta Poprad.

Celý kurz prebiehal v malej telocvični na ZŠ Jarná.

S účastníčkami kurzu precvičovali techniky príslušníci MsP Poprad, ktorí sa venujú alebo sa v minulosti venovali rôznym druhom bojových umení.
Príslušníci Mestskej polície Poprad precvičujú techniky sebaobrany s účastníčkami kurzu          Príslušníci Mestskej polície Poprad precvičujú techniky sebaobrany s účastníčkami kurzuPríslušníci Mestskej polície Poprad precvičujú techniky sebaobrany s účastníčkami kurzu         Príslušníci Mestskej polície Poprad precvičujú techniky sebaobrany s účastníčkami kurzuPríslušníci Mestskej polície Poprad precvičujú techniky sebaobrany s účastníčkami kurzu


 

logo Visit Poprad

logo Kino Tatran

logo City Monitor

logo Mestský útulok Poprad

Voľné pracovné miesta

logo Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Poprad

Poruchové služby

Elektrina
0800 123 332
0850 123 333

Plyn
0850 111 727

Voda
052 7729 548

Verejné osvetlenie
052 7897 651
formulár

REGIÓN VYSOKÉ TATRY

logo Región Vysoké Tatry


Deutch version
English version
Poľská verzia
Russkij jazyk
Úvodná stránka