Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Poprad
 
 

Šport

22.3.2019   9:00

logo_ZS_Dostojevskeho_Modre_CMYK_1.jpg

Telocvičňa ZŠ Dostojevského

ŽLMP v minibasketbale najmladších žiakov a žiačok

ZŠ Dostojevského a BKM Iskra Poprad

3. kolo I. skupiny ŽLMP v minibasketbale najmladších žiakov a žiačok.


 

23.3.2019   18:00

Basketbal_plagat_BYSTRICA_playoff_1_web.jpg

Aréna Poprad

BAMP Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BAMP

Play - Off Extraliga žien 2018/2019


 

25.3.2019   8:30

cloud.jpg

Aréna Poprad

Okresné kolo v hádzanej starších žiakov ZŠ

ZŠ s MŠ Vagonárska Poprad – Spišská Sobota

 

25.3.2019   7:45

logo SCFA-1.jpg

Bedmintonová hala Zámoček Matejovce

Okresné kolo vo florbale žiačok stredných škôl

SZŠ Poprad

Súťaž študentiek stredných škôl okresu Poprad. Víťazná škola postupuje na krajské kolo 11.4.2019 v Prešove.


 

25.3. - 27.3.2019   8:15

Volejbal.jpg

Telocvičňa Súkr. SOŠ ul. SNP Poprad - Veľká

Okresné kolo vo volejbale študentov stredných škôl okresu Poprad

S SOŠ ul. SNP Poprad

V dňoch 25. a 26.3.2019 súboje v skupinách, 27.3. finále. Víťaz OK postupuje na krajské kolo 25.4.2019 v Starej Ľubovni.


 

27.3.2019   18:00

HK POPRAD.png

Hokejová Aréna mesta Poprad

HK Poprad - HC 05 B. Bystrica

HK ŠKP Poprad

3. zápas Kaufland Play Off - Semifinále


 

27.3.2019   14:45

SAŠŠ.jpg

Športová hala Gymnázia Kukučínova Poprad

„Popradský lakeť 2019“ na počesť Medzinárodného dňa učiteľov

Školský úrad Poprad

Bedmintonový turnaj učiteľov a zamestnancov v školskej správe, škole alebo školskom zariadení.


 

28.3.2019   18:00

HK POPRAD.png

Hokejová Aréna mesta Poprad

HK Poprad - HC 05 B. Bystrica

HK ŠKP Poprad

4. zápas Kaufland Play Off - Semifinále


 

28.3.2019   9:00

ZŠ Poprad Veľká.jpg

Telocvičňa ZŠ Poprad - Veľká

1. kolo jarnej časti v minifutbale zmiešaných družstiev najm. žiakov

ZŠ Poprad - Veľká

 

28.3. - 29.3.2019   8:00

florbal.jpg

Športová hala Zámoček Poprad - Matejovce

Okresného kola vo florbale žiakov stredných škôl

Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta Poprad

28.3.2019 (štvrtok) – súboje v skupinách
29.3.2019 (piatok) – finále za účasti 5 družstiev (víťazi 4 skupín +
organizátorská škola)


 

29.3.2019   9:00

Basketbalová lopta.jpg

Telocvičňa ZŠ Spišská Teplica

ŽLMP v minibasketbale najmladších žiakov a žiačok

ZŠ Spišská Teplica a BKM Iskra Poprad

3. kolo 9. ročníka Žiackej ligy mesta Poprad v minibasketbale zmiešaných družstiev najmladších žiačok a žiakov II. skupina


 

5.4.2019   8:30

cloud.jpg

Športový areál ZŠ s MŠ Vagonárska Poprad- Spišská Sobota

Okresné kolo v hádzanej starších žiačok ZŠ

ZŠ s MŠ Vagonárska Poprad – Spišská Sobota

 

5.4. - 7.4.2019   piatok od 14,15 h v sobotu a nedeľu od 9,00 h

AQUACITY_KLUB PLÁVANIA POPRAD (5).jpg

50 m bazén AquaCity Poprad

24. ročník Ceny Popradu a 12. ročník memoriálu Filipa Lutza v plávaní

KP AQUACITY Poprad v spolupráci s Mestom Poprad

Najväčšie medzinárodné plavecké preteky na východnom Slovensku.


 

9.4.2019   9:00

logo_ZS_Dostojevskeho_Modre_CMYK_1.jpg

Telocvičňa ZŠ Dostojevského Poprad

Okresné kolo v gymnastickom štvorboji žiakov ZŠ

ZŠ s MŠ Dostojevského Poprad

Súťaž päťčlenných družstiev chlapcov od najmladších po starších žiakov z okresu Poprad. víťazné družstvo postupuje na krajské kolo 25.4.2019 v Poprade.


 

10.4.2019   9:00

logo_ZS_Dostojevskeho_Modre_CMYK_1.jpg

Telocvičňa ZŠ Dostojevského Poprad

Okresné kolo v gymnastickom štvorboji žiačok ZŠ

ZŠ s MŠ Dostojevského Poprad

Súťaž 5-členných družstiev dievčat zo ZŠ okresu Poprad od najmladších po staršie žiačky. Víťazné družstvo postúpi na krajské kolo 25.4.2019 v Poprade.


 

13.4.2019   9:00

Logo LS Poprad.JPG

ZŠ Dostojevského 2 616/25, Poprad

Liga mládeže Spiša v Rapid šachu jednotlivcov 2018/2019

LŠ Poprad, ZŠ Dostojevského, CVČ Poprad

Dva turnaje (hrané švajčiarskym systémom) pre všetky kategórie:
1. turnaj Open (bez obmedzenia veku) a hráči, ktorí majú menej rokov, ale kvôli vyššiemu osobnému koeficientu nemôžu hrať v GPX
2. turnaj GPX: CH14 a D14: 2005 - 2007
CH11 a D11: 2008 - 2010
CH8 a D8: 2011 a mladší
Hrací čas: 2x15 min, počet kôl: 7 Kapacita : 100 hráčov


 

13.4.2019   10:00

Bežecký klub PP.png

Obec Spišské Bystré a okolie

Kozí trial 2019

Bežecký klub Poprad, o. z.

Cross country, trailový beh:
Kategórie:
M (muži) I F (ženy)
M/F – nar. v rokoch 2001 - 1980
M/F40 - nar. v rokoch 1979 – 1970
M/F50 - nar. v rokoch 1969 – 1960
M60 - nar. v rokoch 1959.


 

16.4. - 17.4.2019   8:00

Gym. Kukučínová.png

Atletický areál Gymnázia Kukučínova Poprad

Okresné kolo v atletike stredných škôl

GPUK

Prvý deň súťaže dievčat, druhý deň súťaže chlapcov. Majstri okresu v jednotlivých disciplínach postúpia na krajské kolo 26.4.2019 v Prešove.


 

21.4.2019   19:00

PIT CAGE.png

Aréna Poprad

PIT CAGE FIGHTING- MMA

LEGENDARY XX PCF – PitCageFighting

Najstaršia slovenská organizácia MMA - PCF – PitCageFighting, známa svojou kvalitou zápasov, skvelou hudobnou a svetelnou show prináša 20. pokračovanie svojich veľmi úspešných turnajov MMA, tentoraz s podtitulom LEGENDARY XX.


 

25.4.2019   9:00

logo_ZS_Dostojevskeho_Modre_CMYK_1.jpg

Telocvičňa ZŠ Dostojevského Poprad

Krajské kolo v gymnastickom štvorboji žiakov a žiačok ZŠ

ZŠ s MŠ Dostojevského Poprad

Súťaž víťazných družstiev žiačok a žiakov z okresov Prešovského kraja. Víťazné družstvá postupujú na Školské M SR 14.5.2019 v Dubnici nad Váhom.


 

6.4.2019   16:00

FK POPRAD.png

Národné tréningové centrum

FK Poprad - MŠK Žilina B

FK Poprad

II. liga muži, 22. kolo


 

20.4.2019   16:30

FK POPRAD.png

Národné tréningové centrum

FK Poprad - FC ŠTK 1914 Šamorín

FK Poprad

II. liga muži, 24. kolo


 

27.4.2019   17:00

FK POPRAD.png

Národné tréningové centrum

FK Poprad - FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

FK Poprad

II. liga muži, 26. kolo


 

11.5.2019   17:00

FK POPRAD.png

Národné tréningové centrum

FK Poprad - MFK Tatran Liptovský Mikuláš

FK Poprad

II. liga muži, 28. kolo


 

25.5.2019   17:00

FK POPRAD.png

Národné tréningové centrum

FK Poprad - FC Petržalka

FK Poprad

II. liga muži, 30. kolo


 

Uvítali by ste trasu cyklistického chodníka:

Voľné pracovné miesta

Poruchové služby

Elektrina
0800 123 332
0850 123 333

Plyn
0850 111 727

Voda
052 7729 548

Verejné osvetlenie
052 7897 651
formulár

REGIÓN VYSOKÉ TATRY


Deutch version
English version
Poľská verzia
Russkij jazyk
Úvodná stránka