Poprad

Oficiálne stránky mesta Poprad

Copyright © 2021 Mesto Poprad. Všetky práva vyhradené.
Web realizovala spoločnosť Lomtec.com

Straty a nálezy

V Kancelárii prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade si môžete v pracovných dňoch, počas úradných hodín prevziať stratené a nájdené veci, ktoré priniesli poctiví nálezcovia.

Zoznam strát a nálezov: 

 • Mestská polícia v Poprade prijala nájdenú vec: Textilný vak zelenej farby s nápisom BRZ a  zväzok piatich kľúčov s kovovým príveskom a kľúč od mot. vozidla Toyota. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 23.09.2020 bol na ul. Francisciho v Poprade nájdený zväzok kľúčov a príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 12.08.2020 Mestská polícia prijala nájdené veci: mobilný telefón Samsung, nájdený pri detskom ihrisku na ulici Okružná a   2 kľúče Silca nájdené na ulici Francisciho v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 12.08.2020 Mestská polícia prijala nájdený zväzok kľúčov 5ks s tmavomodrým štítkom, nájdený na ulici Ústecko - Orlickej v Poprade pri kostole. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 04.08.2020 boli nájdené na detskom ihrisku JUH III., ul. Jarná: detská kolobežka a bunda. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 23.06.2020 bola prijatá Mestskou políciou v Poprade vec: zväzok kľúčov s príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 11.06.2020  Mestská Polícia Poprad prijala nájdenú vec:  retiazka zo žltého kovu, s príveskom a nápisom, ktorá bola nájdená na sídlisku 3 v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú Políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 17.02.2020 Mestská polícia Poprad prijala nájdenú vec - zväzok kľúčov + kľúč od vozidla OPEL. Na zväzku je aj USB kľúč. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierodohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 18.01.2020 Mestská polícia Poprad prijala  kľúč od auta Škoda s karičkou a malým kľúčom nájdený na ul. Bernolákovej pri kostole.  Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierodohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 30.12.2019 Mestská polícia prijala nájdený mobilný telefón Huawei s rozbitým displejom. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierodohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 08.10.2019 bola na Mestskej polícii v Poprade odovzdaná vec - kožená peňaženka s dokladmi (OP, VP, preukaz poistenca, 2x bankomatové karty, 1x tankovacia karta a 8x vernostné karty). Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 06.10.2019 bola prijatá Mestskou políciou v Poprade vec: smartfón Honor tmavosivý v priesvitnom silikonovom púzdre s poškodeným ochranným sklom displeja, ktorá bola nájdená v Poprade, na Ul. Bernolákovej. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 02.10.2019 bola odovzdaná hliadke MsP nájdená vec na Ul. Jahodnej v Poprade - Veľkej: pánska peňaženka kombinácia textil-koža hnedej farby s hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Mestská polícia Poprad prijala dňa 30.09.2019 dámsku peňaženku s obsahom, nájdenú v Poprade pri očnej klinike. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 12.09.2019 bola MsP Poprad prijatá nájdená vec - 2 kľúče od motorového vozidla VW. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 22.08.2019 o 14:15 hod. bol odovzdaný na MsP v Poprade zväzok kľúčov nájdený na chodníku na sídl. Juh III., ul. Suchoňova. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 17.08.2019 prijala Mestská polícia mobilný telefón iPhone nájdený v Poprade - Matejovciach.  Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 16.08.2019 bol v Poprade nájdený rodný list, miesto nálezu: ul. Dominika Tatarku, parkovisko pri Okresnom súde. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu

 • Dňa 06.08.2019 Mestská polícia Poprad prijala nájdené hodinky Smart watch čiernej farby nájdené pred MsÚ Poprad. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 03.08.2019 v skorých ranných hodinách bol na ulici Bajkalská pri detskom ihrisku Žihadielko nájdený detský bicykel červenej farby značky Modet Vega. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 25.07.2019 bola  nájdená vec - mobilný telefón iPhone. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 22.07.2019 bol na ul. L. Svobodu (pri kostole sv. Cyrila a Metoda) nájdený zväzok 9-tich kľúčov + kľúč s diaľkovým ovládaním od vozidla AUDI. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 25.05.2019 bol za Matejovcami na ulici Lidickej pri záhradkárskej osade nájdený mobilný telefón Samsung Galaxy J36 bez zadného krytu. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 23.05.2019 bola  nájdená vec - mobilný telefón Samsung s poškodeným displejom. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 09.04.2019  bol nájdený pred MsÚ v Poprade mobilný  telefón. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 06.04.2019 sa našiel v Poprade pri NS Limba na ul. Podtatranskej mobilný telefón zn.Honor DUA L22, kde tento bol odovzdaný na Obvodnom oddelení policajného zboru v Poprade dňa 07.04.2019. Uvedený mobilný telefón bude vrátený vlastníkovi po preukázaní, že tento mu nepochybne patrí.

 • Dňa 28.03.2019 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná finančná hotovosť, ktorá bol nájdená v Poprade na chodníku pred pobočkou Tatra banky, vedľa predajne HM Tesco na Teplickej ceste. Majiteľ uvedenej finančnej hotovosti nech kontaktuje ppráp. Ing. Jána Bendíka na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu. 

 • Dňa 25.03.2019 Mestská polícia Poprad prijala kľúč od motorového vozidla Chevrolet, ktorý bol nájdený na ulici Pavlovovej v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 15.02.2019 o 14:30 hodine bola prijatá Mestskou políciou v Poprade vec, ktorá bola nájdená v mesiaci december 2018 v priestoroch UniCreditBank v Poprade na Ul. Popradské nábrežie : hnedá textilné vrecko, hygienické vreckovky, zväzok jedenásť kľúčov, náramkové hodiny zn. Gator, kovový prívesok v tvare srdca. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 07.02.2019 bol nájdený mobilný telefón značky Samsung. Majiteľ nech sa čo najskôr dostaví na Obvodné oddelenie PZ v Poprade na ul. Alžbetinej, vybavuje nstržm. Mgr. Bukovičová.

 • Dňa 07.02.2019 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná debetná karta VISA. Majiteľ nech kontaktuje stržm. Bc. Gabrielu Dubskú na Obvodnom odddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.

 • Dňa 06.02.2019 boli nájdené veci: zväzok šiestich kľúčov + prívesok s nápisom ANNA a kľúč od vozidla Mitshubishi + prívesok s diaľkovým ovládaním. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 05.02.2019 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná vec : zväzok kľúčov, na ktorom sa nachádzal aj kľúč od OMV zn. Mazda. Majiteľ nech kontaktuje nstržm. Tomáša Števa na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastnítvo k nálezu.

 • Dňa 05.02.2019 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná vec: zväzok kľúčov, na ktorom sa nachádzal aj kľúč od OMV zn.Mazda. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje nstržm. Tomáša Števa na Obvodnom odddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierehodne preukázať vlastníctvo k nálezu.

 • Dňa 05.01.2019 bola nájdená finančná hotovosť v čase o 14.30 hod. v predajni Kaufland na ul.Wolkerovej v Poprade. Majiteľ nech sa čo najskôr osobne dostaví na Obvodné oddelenie PZ  Poprade na ul. Alžbetinej 5.

 • Dňa 28.12.2018 bol v "Schránke dôvery" Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech sa čo najskôr osobne dostaví na Obvodné oddelenie PZ v Poprade na ul.Alžbetinej 5. 

 • Tunajšie obvodné oddelenie Policajného zboru v Poprade vykonáva pátranie po majiteľovi bankovky, ktorá bola dňa 01.12.2018 v čase o 12.20 hod. doručená na OO PZ Poprad. Majiteľ uvedenej nájdenej veci nech kontaktuje nstržm. Ing. Hanulovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.

 • Dňa 29.11.2018 o 12:50 hodine, bola prijatá Mestskou políciou v Poprade peňaženka s dokladmi, ktorá bola nájdená dňa 29.11.2018 , o 12:30 hod. na Námestí Sv. Egídia v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 30.10.2018 bola v Poprade na ulici Popradskej brigády nájdená vec: pánska zelená plátená taška s tabletom, notebookom, troma USB kľúčmi, nabíjačkou a adaptérom. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 26.10.2018 bol na ulici Na letisko v Poprade - Veľkej nájdený zámok na bicykel so zväzkom kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 

 • Dňa 17.10.2018 bol v Poprade na Námestí Svätého Egídia nájdený zväzok kľúčov.  Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 

 • Dňa 15.10.2018 bol na Obvodné oddelenie Policajného zboru v Poprade doručený nájdený mobilný telefón zn.Huawei. Majiteľ uvedenej nájdenej veci nech kontaktuje stržm. Mgr. Marianu Combovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.

 • Dňa 13.10.2018 bol prijatý na Mestskej polícii v Poprade mobilný telefón značky Samsung a zväzok kľúčov 5 kusov, nájdené pri bloku Odra na ulici Šrobárova v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

  Dňa 08.10.2018 Mestská polícia v Poprade prijala iPhone nájdený na ulici Partizánskej. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu
 • Dňa 4.10.2018 sa na chodníku pri križovatke ulíc Štefánikova a 1.mája v Poprade našlo kožené púzdro na doklady, ktoré obsahovalo: 2 x Bonus kartu Slovnaft , 3 x vizitku. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 03.10.2018 boli nájdené kľúče: 1x zväzok kľúčov na ul. Jazzovej v Poprade a 1x kľúč ku vozidlu KIA s koženým príveskom na ul. Partizánskej v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 26.09.2018 bola pred Mestským úradom v Poprade nájdená Platobná VISA karta NORDEA. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Obvodné oddelenie Policajného zboru v Poprade vykonáva zisťovanie po majiteľovi 5 ks eurobankoviek, ktoré boli dňa 14.09.2018 doručené na OO PZ Poprad.  Majiteľ nech kontaktuje stržm.Bc. Michnu na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 04.09.2018 bola na tunajší útvar Obvodného PZ v Poprade odovzdaná vec: mobilný telefón zn.Huawei. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje nstržm. Ing. Zuzana Hanulová na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.
 • Dňa 30.08.2018 bol na chodníku pri veľkom kruhovom objazde v Poprade nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 28.08.2018 bola na ulici J.Curie v Poprade nájdená dámska peňaženka. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 17.08.2018 boli na ulici Uherovej v Poprade nájdené dioptrické okuliare. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 08.08.2018 bol v Nemocnici Poprad nájdený náramok. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 06.07.2018 bol pri bloku Laborec na Tomášikovej ulici v Poprade nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 17.04.2018 boli na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdané 3 ks euro bankoviek v nominálnej hodnote 80 eur. Majiteľ nech kontaktuje stržm. Marianu Combovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 16.04.2018 bol pri kameňolome v mestskej časti Kvetnica nájdená sada kľúčov s príveskami. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 06.04.2018 bol na Námestí Svätého Egídia v Poprade pri fontáne nájdený kľúč s dvoma príveskami. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 18.03.2018 bol na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaný mobilný telefón zn. iPhone 6S. Majiteľ nájdenej veci nech kontaktuje stržm. Marianu Combovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu. 
 • Dňa 26.02.2018 bol v Poprade na Záborského ulici nájdený kľúč od vozidla značky IVECO s príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 12.2.2018 bol na Alžbetinej ulici v Poprade nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 09.02.2018 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaný mobilný telefón zn. Moto E4 čiernej farby. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje stržm. Mgr. Marianu Combovú na Obvodnom odddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu. 
 • Dňa 23.01.2018 bola na tunajší odbor Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná vec, ktorá bola nájdená dňa 22.01.2018 v čase o 23:40 hod. na ul. Novomeského pri bloku Slnečnica v Poprade. Jedná sa o: mobilný telefón zn. Lenovo K5 čiernej farby. Majiteľ uvedenej nájdenej veci nech kontaktuje stržm. Mgr. Marianu Combovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.
 • Dňa 27.12.2017 bol v Nemocnici s poliklinikou v Poprade nájdený zväzok kľúčov s príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 21.10.2017 bol na tunajší útvar Obvodného oddelenia  PZ v Poprade odovzdaný mobilný telefón zn.iPhone čiernej farby, ktorý bol nájdený na Námestí Sv. Egídia pri Redute v Poprade. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje stržm. Ing. Zuzanu Hanulovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.
 • Dňa 20.10.2017 bol v Poprade na parkovisku pred Mestským úradom v Poprade nájdený kľúč od motorového vozidla Hyundai s príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 15.10.2017 boli na Mestskom úrade v Poprade nájdené : mobilný telefón značky Samsung, slnečné okuliare, dioptrické okuliare a kožené dámske rukavice. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 26.09.2017 bol v Poprade pri obchodnom centre Výkrik nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.
 • Dňa 13.09.2017 bol na tunajší útvar Obvodného oddelenia  PZ v Poprade odovzdaný horský bicykel zn. Lincoln Maverick, ktorý bol nájdený na ul.Dostojevského 16, Poprad. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje stržm. Ing. Zuzanu Hanulovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.
 • Dňa 9.9.2017 bola v Poprade nájdená zubná protéza + zväzok kľúčov.  Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu Prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade
 • Dňa 21.08.2017 bol v Poprade na autobusovej zastávke na ulici Štefánikovej nájdený výstražný trojuholník. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu Prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 13.07.2017 bola v Nemocnici Poprad nájdená dámska náušnica zo žltého kovu. Majiteľka nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 12.07.2017 bol v Poprade, na parkovisku pri Okresnom súde, nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 27.05.2017 boli v OD Tesco, Teplická cesta 3, Poprad  nájdené tieto veci: detská topánka ružovej farby, dve detské čiapky, dámske hodinky, detská hrkálka a peňaženka čiernej farby. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 27.04.2017 boli v Nemocnici Poprad nájdené náušnice. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 19.04.2017 bol v Poprade nájdený zväzok dvoch kľúčov s príveskami. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu Prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 10.04.2017 bola nájdená v Poprade hnedá dámska taška. Majiteľka nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade. 
 • Dňa 30.03.2017 bol nájdený v Poprade vyskakovací kľúč od vozidla Škoda. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade.
 • Dňa 27.03.2017 bol na detskom ihrisku na Tomášikovej ulici v Poprade nájdený zväzok kľúčov s príveskami. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu Prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade. 
 • Dňa 16.03.2017 bola v Poprade nájdená peňaženka s finančnou hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 28.02.2017 bol v Poprade nájdený zväzok štyroch kľúčov na koženom prívesku + kľúč od vozidla VW. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 19.02.2017 bola v Poprade pri Shopping Centre Tatry na Svitskej ceste nájdená čiapka s nórskym vzorom. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 17.02.2017 bol Poprade nájdený mobilný telefón iPhone. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 15.02.2017 boli nájdené v Poprade 2 kusy kľúčov Škoda a 1 kľúč Guard. Bližšie info na Mestskej polícii v Poprade.
 • Dňa 12.02.2017 bola v Nemocnici Poprad nájdená náušnica. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 31.12.2016 bol v Poprade nájdený mobilný telefón Samsung bielej farby. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 12.12.2016 bol nájdený v Poprade glukomer One touch easy v čiernom puzdre. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 12.12.2016 v Poprade, v OC Výkrik bola nájdená bábika v originálnom obale. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 28.11.2016 bola v Poprade, vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Poprade nájdený fotoaparát Samsung. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 26.09.2016 boli v Nemocnici Poprad nájdené náramkové hodinky. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 22.08.2016 boli v Nemocnici Poprad nájdené tieto veci : Dievčenský pršiplášť ružovej farby, zväzok kľúčov a dioptrické okuliare. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 17.06.2016 v Poprade v NC Kaufland bola v nákupnom košíku nájdená kapsa s hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, stržm. Mgr. Filičko, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 31.07.2016 v Poprade v kníhkaviarni Foxford bola nájdená finančná hotovosť. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, stržm. Ing. Martin Polakovič 0961 89 3705, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 22.07.2016 bol v Poprade nájdený mobilný telefón NOKIA čiernej farby. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 18.07.2016 bol nájdený v Poprade mobilný telefón HTC čiernej farby + zväzok kľúčov s príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 16.07.2016 v čase okolo 04:00 hod. v Poprade v taxíku bol nájdený mobilný telefón zn. iPhone. V dňoch kedy sa konalo podujatie VIVA ITALIA bol nájdený horský bicykel. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, por. Zuzanu Chrenkovú - 0961/893705, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 28.05.2016 v čase okolo 20.30 hod. v Poprade na Nám. Sv. Egídia bol nájdený mobilný telefón zn. iPhone s ochranným zadným krytom. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, por. Zuzanu Chrenkovú, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 27.05.2016 bola v Poprade nájdená autosedačka MAXICOSI ružovej farby. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 11.05.2016 bola nájdená v Poprade dámska kožená peňaženka zn. RIALTO s finančnou hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 27.04.2016 vo večerných hodinách v jednom z nákupných centier v Poprade došlo k strate bankovky. Bližšiu špecifikáciu času, miesta a nominálnej bankovky uvedie prípadný majiteľ na Obvodnom oddelení PZ v Poprade na ul. Alžbetinej 5, kde nech sa čo najskôr osobne dostaví.
 • Dňa 15.04.2016 v čase okolo 14.40 hod. v Poprade na chodníku v smere od Cirkevnej školy bola nájdená finančná hotovosť. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, por. Zuzanu Chrenkovú, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 14.05.2016 v čase okolo 17.00 hod. v Poprade na parkovisku pred NS Kaufland bola nájdená finančná hotovosť. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, por. Zuzanu Chrenkovú, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 02.05.2016 bol v Poprade pri nákupnom centre Kaufland nájdený horský bicykel. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, stržm. Mgr. Filičko, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu. 
 • Dňa 20.04.2016 bol nájdený na Nám. sv. Egídia notebook Toshiba. Bližšie info na mestskej polícii Poprad.
 • Dňa 20.04.2016 bol na Nám. sv. Egídia pri kostole v tráve nájdený kľúč od motorového vozidla Škoda (vyskakovací). Informácie na mestskej polícii v Poprade.
 • telefón zn. iPhone, nájdený dňa  24.03.2016 na ulici Dostojevského v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje stálu službu MsP Poprad.

 • Dňa 22.03.2016 v Poprade v predajni Deichmann bola nájdená detská peňaženka s finančnou hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, stržm. Ing. Martin Polakovič, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

Mestský úrad v Poprade

Nábrežie Jána Pavla II. 2802/3
058 42 Poprad
Tel.: + 421 52 7167 111
E-mail: podatelna@msupoprad.sk
IČO: 00326470
DIČ: 2021031144

Sociálne siete

Aj my ideme s dobou a preto sme aj my na sociálnych sieťach, kde s nami môžete komunikovať.