Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Poprad
 
 

Straty a nálezy

Straty a nálezy

V Kancelárii prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade si môžete v pracovných dňoch, počas úradných hodín prevziať stratené a nájdené veci, ktoré priniesli poctiví nálezcovia.

Zoznam strát a nálezov: 

 • Dňa 08.10.2019 bola na Mestskej polícii v Poprade odovzdaná vec - kožená peňaženka s dokladmi (OP, VP, preukaz poistenca, 2x bankomatové karty, 1x tankovacia karta a 8x vernostné karty). Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 06.10.2019 bola prijatá Mestskou políciou v Poprade vec: smartfón Honor tmavosivý v priesvitnom silikonovom púzdre s poškodeným ochranným sklom displeja, ktorá bola nájdená v Poprade, na Ul. Bernolákovej. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 02.10.2019 bola odovzdaná hliadke MsP nájdená vec na Ul. Jahodnej v Poprade - Veľkej: pánska peňaženka kombinácia textil-koža hnedej farby s hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Mestská polícia Poprad prijala dňa 30.09.2019 dámsku peňaženku s obsahom, nájdenú v Poprade pri očnej klinike. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 12.09.2019 bola MsP Poprad prijatá nájdená vec - 2 kľúče od motorového vozidla VW. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 22.08.2019 o 14:15 hod. bol odovzdaný na MsP v Poprade zväzok kľúčov nájdený na chodníku na sídl. Juh III., ul. Suchoňova. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 17.08.2019 prijala Mestská polícia mobilný telefón iPhone nájdený v Poprade - Matejovciach.  Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 16.08.2019 bol v Poprade nájdený rodný list, miesto nálezu: ul. Dominika Tatarku, parkovisko pri Okresnom súde. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu

 • Dňa 06.08.2019 Mestská polícia Poprad prijala nájdené hodinky Smart watch čiernej farby nájdené pred MsÚ Poprad. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 03.08.2019 v skorých ranných hodinách bol na ulici Bajkalská pri detskom ihrisku Žihadielko nájdený detský bicykel červenej farby značky Modet Vega. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 25.07.2019 bola  nájdená vec - mobilný telefón iPhone. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 22.07.2019 bol na ul. L. Svobodu (pri kostole sv. Cyrila a Metoda) nájdený zväzok 9-tich kľúčov + kľúč s diaľkovým ovládaním od vozidla AUDI. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 25.05.2019 bol za Matejovcami na ulici Lidickej pri záhradkárskej osade nájdený mobilný telefón Samsung Galaxy J36 bez zadného krytu. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 23.05.2019 bola  nájdená vec - mobilný telefón Samsung s poškodeným displejom. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 09.04.2019  bol nájdený pred MsÚ v Poprade mobilný  telefón. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 06.04.2019 sa našiel v Poprade pri NS Limba na ul. Podtatranskej mobilný telefón zn.Honor DUA L22, kde tento bol odovzdaný na Obvodnom oddelení policajného zboru v Poprade dňa 07.04.2019. Uvedený mobilný telefón bude vrátený vlastníkovi po preukázaní, že tento mu nepochybne patrí.

 • Dňa 28.03.2019 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná finančná hotovosť, ktorá bol nájdená v Poprade na chodníku pred pobočkou Tatra banky, vedľa predajne HM Tesco na Teplickej ceste. Majiteľ uvedenej finančnej hotovosti nech kontaktuje ppráp. Ing. Jána Bendíka na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu. 

 • Dňa 25.03.2019 Mestská polícia Poprad prijala kľúč od motorového vozidla Chevrolet, ktorý bol nájdený na ulici Pavlovovej v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 15.02.2019 o 14:30 hodine bola prijatá Mestskou políciou v Poprade vec, ktorá bola nájdená v mesiaci december 2018 v priestoroch UniCreditBank v Poprade na Ul. Popradské nábrežie : hnedá textilné vrecko, hygienické vreckovky, zväzok jedenásť kľúčov, náramkové hodiny zn. Gator, kovový prívesok v tvare srdca. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 07.02.2019 bol nájdený mobilný telefón značky Samsung. Majiteľ nech sa čo najskôr dostaví na Obvodné oddelenie PZ v Poprade na ul. Alžbetinej, vybavuje nstržm. Mgr. Bukovičová.

 • Dňa 07.02.2019 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná debetná karta VISA. Majiteľ nech kontaktuje stržm. Bc. Gabrielu Dubskú na Obvodnom odddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.

 • Dňa 06.02.2019 boli nájdené veci: zväzok šiestich kľúčov + prívesok s nápisom ANNA a kľúč od vozidla Mitshubishi + prívesok s diaľkovým ovládaním. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 05.02.2019 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná vec : zväzok kľúčov, na ktorom sa nachádzal aj kľúč od OMV zn. Mazda. Majiteľ nech kontaktuje nstržm. Tomáša Števa na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastnítvo k nálezu.

 • Dňa 05.02.2019 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná vec: zväzok kľúčov, na ktorom sa nachádzal aj kľúč od OMV zn.Mazda. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje nstržm. Tomáša Števa na Obvodnom odddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierehodne preukázať vlastníctvo k nálezu.

 • Dňa 05.01.2019 bola nájdená finančná hotovosť v čase o 14.30 hod. v predajni Kaufland na ul.Wolkerovej v Poprade. Majiteľ nech sa čo najskôr osobne dostaví na Obvodné oddelenie PZ  Poprade na ul. Alžbetinej 5.

 • Dňa 28.12.2018 bol v "Schránke dôvery" Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech sa čo najskôr osobne dostaví na Obvodné oddelenie PZ v Poprade na ul.Alžbetinej 5. 

 • Tunajšie obvodné oddelenie Policajného zboru v Poprade vykonáva pátranie po majiteľovi bankovky, ktorá bola dňa 01.12.2018 v čase o 12.20 hod. doručená na OO PZ Poprad. Majiteľ uvedenej nájdenej veci nech kontaktuje nstržm. Ing. Hanulovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.

 • Dňa 29.11.2018 o 12:50 hodine, bola prijatá Mestskou políciou v Poprade peňaženka s dokladmi, ktorá bola nájdená dňa 29.11.2018 , o 12:30 hod. na Námestí Sv. Egídia v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 30.10.2018 bola v Poprade na ulici Popradskej brigády nájdená vec: pánska zelená plátená taška s tabletom, notebookom, troma USB kľúčmi, nabíjačkou a adaptérom. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

 • Dňa 26.10.2018 bol na ulici Na letisko v Poprade - Veľkej nájdený zámok na bicykel so zväzkom kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 

 • Dňa 17.10.2018 bol v Poprade na Námestí Svätého Egídia nájdený zväzok kľúčov.  Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 

 • Dňa 15.10.2018 bol na Obvodné oddelenie Policajného zboru v Poprade doručený nájdený mobilný telefón zn.Huawei. Majiteľ uvedenej nájdenej veci nech kontaktuje stržm. Mgr. Marianu Combovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.

 • Dňa 13.10.2018 bol prijatý na Mestskej polícii v Poprade mobilný telefón značky Samsung a zväzok kľúčov 5 kusov, nájdené pri bloku Odra na ulici Šrobárova v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.

  Dňa 08.10.2018 Mestská polícia v Poprade prijala iPhone nájdený na ulici Partizánskej. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu
 • Dňa 4.10.2018 sa na chodníku pri križovatke ulíc Štefánikova a 1.mája v Poprade našlo kožené púzdro na doklady, ktoré obsahovalo: 2 x Bonus kartu Slovnaft , 3 x vizitku. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 03.10.2018 boli nájdené kľúče: 1x zväzok kľúčov na ul. Jazzovej v Poprade a 1x kľúč ku vozidlu KIA s koženým príveskom na ul. Partizánskej v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 • Dňa 26.09.2018 bola pred Mestským úradom v Poprade nájdená Platobná VISA karta NORDEA. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Obvodné oddelenie Policajného zboru v Poprade vykonáva zisťovanie po majiteľovi 5 ks eurobankoviek, ktoré boli dňa 14.09.2018 doručené na OO PZ Poprad.  Majiteľ nech kontaktuje stržm.Bc. Michnu na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 04.09.2018 bola na tunajší útvar Obvodného PZ v Poprade odovzdaná vec: mobilný telefón zn.Huawei. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje nstržm. Ing. Zuzana Hanulová na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.
 • Dňa 30.08.2018 bol na chodníku pri veľkom kruhovom objazde v Poprade nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 28.08.2018 bola na ulici J.Curie v Poprade nájdená dámska peňaženka. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 17.08.2018 boli na ulici Uherovej v Poprade nájdené dioptrické okuliare. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 08.08.2018 bol v Nemocnici Poprad nájdený náramok. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 06.07.2018 bol pri bloku Laborec na Tomášikovej ulici v Poprade nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 17.04.2018 boli na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdané 3 ks euro bankoviek v nominálnej hodnote 80 eur. Majiteľ nech kontaktuje stržm. Marianu Combovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 16.04.2018 bol pri kameňolome v mestskej časti Kvetnica nájdená sada kľúčov s príveskami. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 06.04.2018 bol na Námestí Svätého Egídia v Poprade pri fontáne nájdený kľúč s dvoma príveskami. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 18.03.2018 bol na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaný mobilný telefón zn. iPhone 6S. Majiteľ nájdenej veci nech kontaktuje stržm. Marianu Combovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu. 
 • Dňa 26.02.2018 bol v Poprade na Záborského ulici nájdený kľúč od vozidla značky IVECO s príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 12.2.2018 bol na Alžbetinej ulici v Poprade nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 09.02.2018 bola na tunajší útvar Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaný mobilný telefón zn. Moto E4 čiernej farby. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje stržm. Mgr. Marianu Combovú na Obvodnom odddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu. 
 • Dňa 23.01.2018 bola na tunajší odbor Obvodného oddelenia PZ v Poprade odovzdaná vec, ktorá bola nájdená dňa 22.01.2018 v čase o 23:40 hod. na ul. Novomeského pri bloku Slnečnica v Poprade. Jedná sa o: mobilný telefón zn. Lenovo K5 čiernej farby. Majiteľ uvedenej nájdenej veci nech kontaktuje stržm. Mgr. Marianu Combovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.
 • Dňa 27.12.2017 bol v Nemocnici s poliklinikou v Poprade nájdený zväzok kľúčov s príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 21.10.2017 bol na tunajší útvar Obvodného oddelenia  PZ v Poprade odovzdaný mobilný telefón zn.iPhone čiernej farby, ktorý bol nájdený na Námestí Sv. Egídia pri Redute v Poprade. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje stržm. Ing. Zuzanu Hanulovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.
 • Dňa 20.10.2017 bol v Poprade na parkovisku pred Mestským úradom v Poprade nájdený kľúč od motorového vozidla Hyundai s príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 15.10.2017 boli na Mestskom úrade v Poprade nájdené : mobilný telefón značky Samsung, slnečné okuliare, dioptrické okuliare a kožené dámske rukavice. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu. 
 • Dňa 26.09.2017 bol v Poprade pri obchodnom centre Výkrik nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo nálezu.
 • Dňa 13.09.2017 bol na tunajší útvar Obvodného oddelenia  PZ v Poprade odovzdaný horský bicykel zn. Lincoln Maverick, ktorý bol nájdený na ul.Dostojevského 16, Poprad. Majiteľ uvedenej veci nech kontaktuje stržm. Ing. Zuzanu Hanulovú na Obvodnom oddelení PZ v Poprade, ul. Alžbetina 714/5, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo k nálezu.
 • Dňa 9.9.2017 bola v Poprade nájdená zubná protéza + zväzok kľúčov.  Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu Prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade
 • Dňa 21.08.2017 bol v Poprade na autobusovej zastávke na ulici Štefánikovej nájdený výstražný trojuholník. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu Prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 13.07.2017 bola v Nemocnici Poprad nájdená dámska náušnica zo žltého kovu. Majiteľka nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 12.07.2017 bol v Poprade, na parkovisku pri Okresnom súde, nájdený zväzok kľúčov. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 27.05.2017 boli v OD Tesco, Teplická cesta 3, Poprad  nájdené tieto veci: detská topánka ružovej farby, dve detské čiapky, dámske hodinky, detská hrkálka a peňaženka čiernej farby. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 27.04.2017 boli v Nemocnici Poprad nájdené náušnice. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 19.04.2017 bol v Poprade nájdený zväzok dvoch kľúčov s príveskami. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu Prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 10.04.2017 bola nájdená v Poprade hnedá dámska taška. Majiteľka nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade. 
 • Dňa 30.03.2017 bol nájdený v Poprade vyskakovací kľúč od vozidla Škoda. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade.
 • Dňa 27.03.2017 bol na detskom ihrisku na Tomášikovej ulici v Poprade nájdený zväzok kľúčov s príveskami. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu Prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade. 
 • Dňa 16.03.2017 bola v Poprade nájdená peňaženka s finančnou hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 28.02.2017 bol v Poprade nájdený zväzok štyroch kľúčov na koženom prívesku + kľúč od vozidla VW. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 19.02.2017 bola v Poprade pri Shopping Centre Tatry na Svitskej ceste nájdená čiapka s nórskym vzorom. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 17.02.2017 bol Poprade nájdený mobilný telefón iPhone. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 15.02.2017 boli nájdené v Poprade 2 kusy kľúčov Škoda a 1 kľúč Guard. Bližšie info na Mestskej polícii v Poprade.
 • Dňa 12.02.2017 bola v Nemocnici Poprad nájdená náušnica. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 31.12.2016 bol v Poprade nájdený mobilný telefón Samsung bielej farby. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 12.12.2016 bol nájdený v Poprade glukomer One touch easy v čiernom puzdre. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 12.12.2016 v Poprade, v OC Výkrik bola nájdená bábika v originálnom obale. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 28.11.2016 bola v Poprade, vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Poprade nájdený fotoaparát Samsung. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 26.09.2016 boli v Nemocnici Poprad nájdené náramkové hodinky. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 22.08.2016 boli v Nemocnici Poprad nájdené tieto veci : Dievčenský pršiplášť ružovej farby, zväzok kľúčov a dioptrické okuliare. Majiteľ nech kontaktuje Kanceláriu prvého kontaktu na Mestskom úrade v Poprade.
 • Dňa 17.06.2016 v Poprade v NC Kaufland bola v nákupnom košíku nájdená kapsa s hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, stržm. Mgr. Filičko, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 31.07.2016 v Poprade v kníhkaviarni Foxford bola nájdená finančná hotovosť. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, stržm. Ing. Martin Polakovič 0961 89 3705, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 22.07.2016 bol v Poprade nájdený mobilný telefón NOKIA čiernej farby. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 18.07.2016 bol nájdený v Poprade mobilný telefón HTC čiernej farby + zväzok kľúčov s príveskom. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 16.07.2016 v čase okolo 04:00 hod. v Poprade v taxíku bol nájdený mobilný telefón zn. iPhone. V dňoch kedy sa konalo podujatie VIVA ITALIA bol nájdený horský bicykel. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, por. Zuzanu Chrenkovú - 0961/893705, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 28.05.2016 v čase okolo 20.30 hod. v Poprade na Nám. Sv. Egídia bol nájdený mobilný telefón zn. iPhone s ochranným zadným krytom. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, por. Zuzanu Chrenkovú, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 27.05.2016 bola v Poprade nájdená autosedačka MAXICOSI ružovej farby. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 11.05.2016 bola nájdená v Poprade dámska kožená peňaženka zn. RIALTO s finančnou hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Mestskú políciu v Poprade, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 27.04.2016 vo večerných hodinách v jednom z nákupných centier v Poprade došlo k strate bankovky. Bližšiu špecifikáciu času, miesta a nominálnej bankovky uvedie prípadný majiteľ na Obvodnom oddelení PZ v Poprade na ul. Alžbetinej 5, kde nech sa čo najskôr osobne dostaví.
 • Dňa 15.04.2016 v čase okolo 14.40 hod. v Poprade na chodníku v smere od Cirkevnej školy bola nájdená finančná hotovosť. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, por. Zuzanu Chrenkovú, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 14.05.2016 v čase okolo 17.00 hod. v Poprade na parkovisku pred NS Kaufland bola nájdená finančná hotovosť. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, por. Zuzanu Chrenkovú, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.
 • Dňa 02.05.2016 bol v Poprade pri nákupnom centre Kaufland nájdený horský bicykel. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, stržm. Mgr. Filičko, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu. 
 • Dňa 20.04.2016 bol nájdený na Nám. sv. Egídia notebook Toshiba. Bližšie info na mestskej polícii Poprad.
 • Dňa 20.04.2016 bol na Nám. sv. Egídia pri kostole v tráve nájdený kľúč od motorového vozidla Škoda (vyskakovací). Informácie na mestskej polícii v Poprade.
 • telefón zn. iPhone, nájdený dňa  24.03.2016 na ulici Dostojevského v Poprade. Majiteľ nech kontaktuje stálu službu MsP Poprad.

 • Dňa 22.03.2016 v Poprade v predajni Deichmann bola nájdená detská peňaženka s finančnou hotovosťou. Majiteľ nech kontaktuje Obvodné oddelenie PZ v Poprade, stržm. Ing. Martin Polakovič, pričom musí vierohodne preukázať vlastníctvo a ostatné detaily nálezu.

 

 

Kontakt

Mestský úrad Poprad
Kancelária prvého kontaktu (prízemie)
Nábrežie Jána Pavla II., 2802/3
058 42 Poprad
Tel.: 052/7167 247,248

 

 

 


 

logo Visit Poprad

logo Kino Tatran

logo City Monitor

logo Mestský útulok Poprad

Voľné pracovné miesta

logo Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Poprad

Poruchové služby

Elektrina
0800 123 332
0850 123 333

Plyn
0850 111 727

Voda
052 7729 548

Verejné osvetlenie
052 7897 651
formulár

REGIÓN VYSOKÉ TATRY

logo Región Vysoké Tatry


Deutch version
English version
Poľská verzia
Russkij jazyk
Úvodná stránka