Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Zamestnanci mestského úradu

PREDNOSTA

Ing. Róbert Bujalka

 

SEKRETARIÁT PRIMÁTORA

Ján Ondrišík
Mgr. Ivana Piataková
Mgr. Lucia Kromka
Eva Doležalová
Andrea Kendrová


 

ÚtVAR HLAVNÉHO KONTROLÓRA

Ing. Zita Kozlerová
Ing. Milan Tomáš
Ing. Viera Palgutová
Ing. Mária Sabolová

 

Marketing a komunikácia

Mgr. Marián Galajda

 

KANCELÁRIA KONTAKTU S OBČANMI

Mgr. Júlia Watter Domaratzká
Mgr. Lucia Knežníková
Mgr. Emília Ferková
Mgr. Eva Zavacká
Alice Šimčáková  - ½ úväzok
Ján Michna  - ½ úväzok

 

ODBOR SERVISNÝCH ČINNOSTÍ

Ing. Angela Františková

 

Správa registratúry a VO

Ing. Jana Petríková

 

Podateľňa

Eva Hudačková
Ľudmila Brutovská
Janka Zajacová
Mgr. Michaela Galliková

 

Verejné obstarávanie

Ing. Mária Jakubčová
Mgr. Alena Uhrinová

 

Oddelenie interných služieb

Ing. Dagmar Nemčoková
 

Údržba

Andrej Borkovský
František Jasenčák
Gabriel Jucha
Bc. Peter Korkoš
Ján Kundráč 
Ĺudovít Nagy
Vladimír Hanečák
Zuzana Laskovičová
Peter Martinko 
Gabriela Bizubová
Slavomíra Gájová 
KvetoslavaGildeinová
Ľuboš Olevič
Daniel Šesták
Mária Kokoruďová - úv. 2 hod.
Monika Havlíčková
Mária Majerčáková
Rudolf Kroščen

 

Administratíva

Mgr. Daniela Meltzerová
Anna Švagerková
Mária Glevaňáková

 

Kontaktné občianske centrá

Bc. Mária Kubičárová

 

Matrika

Silvia Hurajtová
Jana Holodová
Bc.Dagmar Janíčková 
 

Prvý kontakt

Lucia Javorská
Tímea Plavcová
Patrícia Ploščicová

 

Evidencia obyvateľstva

Ing. Eva Ihnačáková
Mgr. Mária Kmečová
Ing. Dana Keresztényová

 

Oddelenie informatiky

Mgr. Jaroslav Maitner
Peter Ridilla
Slavomír Soľár

 

Správa bezpečnosti a ochrany

Ing. Eduard Dindoffer

 

ODBOR SPRÁVY MAJETKU

Ing. Iveta Borňáková

 

Správa bytov, nebytových priestorov a majetku mesta

Adriana Balážová
Vlasta Božoňová
Ing. Daniela Dluhošová
Anna Focková
Peter Pemčák
Beáta Sekeráková
Ing. Ivana Jurišová
Ing. Mária Kubalová
Lucia Poľanovská
Ing. Anna Pichnarčíková

 

Správa športových zariadení

Ing. Pavol Kubičko

 

Stredisko VÚH Aréna

Mgr. Lucia Štolcová
Ing. Július Mihálik
Stanislav Fedor
Milan Klinga
Andrej Lačný
Ivan Netík
Vincent Polomčák
Roman Sersen
Eva Petáková
Helena Korbová
Pavel Kuzmik

 

Stredisko futbalový štadión

Peter Hanzuš
Ján Pitoňák
Michal Ružbaský
Michal Šebek
Viera Kruková

 

Stredisko zimný štadión

Ing. René Šoltés
Mgr. Daniel Nemčko
Miroslav Beluš
Michal Bizub
Ján Slivoš
Peter Gatt
Ján Gvušč
Jozef Husár
Anna Ivančáková
Marek Jakubec
Viliam Kostolník
Magdaléna Molnárová
Renáta Pacigová
Richard Rusnačik
Vladimír Szücs
Vladimír Štolc
Ján Vitko
Vladimír Kostolník

 

Správa priemyselného parku

Peter Zavatzký
Bc. Bibiana Horáková
Ján Petruľa

 

Správa mestského útulku

Peter Greňa
Lenka Michaláková
Michal Zaťura

 

ODBOR SOCIÁLNY

Mgr. Etela Lučivjanská

 

Oddelenie seniorov a ŤZPO

Mgr. Renáta Kostková
Mgr. Margita Droppová
Igor Hreus
Mgr. Dagmar Kofroňová
Daniela Majzelová
Lucia Malecká
Mgr. Mária Maličká
Bc. Ružena Reľovská
PhDr. Daniela Slivková
Mgr. Silvia Suríková
Rastislav Juhás

 

Oddelenie rodiny a neprispôsobivých občanov

Mgr. Petra Závacká
Mgr. Mária Hyblerová
Mgr. Mária Jakubcová
Mgr. Gabriela Lompartová
Ing. Marcela Michalková
Ing. Erika Mižigárová
Mgr. Lýdia Pištová
Mgr. Michaela Ugrayová

 

ZSS Nocľaháreň

Mgr. Milan Vrana
Karol Gábor
František Kučkovský
Róbert Machovič
Mgr. Ľubomír Mišurda
Darina Hlaváčová

 

Terénna komunitná soc. práca

Mgr. Július Ovšonka
 

ODBOR VÝSTAVBY

Ing. Martin Pitoňák

 

Oddelenie stavebného poriadku

Bc. Michaela Vojtková
Ing. Helena Chylová
Bibiána Bartošová
Ing. Anna Gradzilová
Ing. Katarína Tóthová
Martina Orjabincová
Eva Šimonová
Bc. Filip Cehula

 

Oddelenie životného prostredia

Ing. Daniela Polaštíková Gerčák
Ing. Marek Bystrý
Ing. Jana Iždinská
Ing. Monika Vencelová
Mgr. Katarína Polaštiková
Ing. Michaela Heldáková
Ing. Zuzana Čakyová

 

ODBOR URBANIZMU A PRIESTOROVÉHO PLÁNOVANIA

Ing. Arch. Ľuboslav Mlynarčík

 

Oddelenie územného plánovania

Ing. Arch. Tibor Schmidt
Ing. Arch. Jarmila Vojtaššáková
Ing. Emília Hudzíková

 

Oddelenie dopravy

Ing. Ľubomír Hán
Ing. Emília Gemzová
Ing. Roman Tonhajzer, PhD.

 

Oddelenie investičného rozvoja

Ing. Mária Poráčová
Ing. Marián Rusnák
Ing. Ľubomír Zentko
Ing. Katarína Greisigerová
Antónia Sabová

 

ODBOR EKONOMICKÝ

Ing. Marián Matta

 

Oddelenie financií a rozpočtu

Ing. Drahomíra Polovková
Alica Blašková
Ing. Martina Bednarčíková
Anna Budzáková
Ing. Anna Čendulová
Alena Grajciarová
Lucia Miškufová
Marcela Páleniková

 

Oddelenie daní a poplatku

Ing. Anna Lešková
Mgr. Ľuboslava Duroňová
Ing. Helena Gerberyová
Mária Kurňavová
Martina Lapšanská
Mgr. Michal Radačovský, MBA.
Ľubica Skokanová
Ing. Iveta Václavíková
Bc. Slávka Varhoľová
Ing. Viktória Zemanová
Ing. Rastislav Kurian

 

Oddelenie ekon.zabezpečenia

Mgr. Iveta Budajová
Alena Pajpachová
Henrieta Pisarčíková
Johana Štefaňáková
Ing. Lenka Jamnická

 

Pokladnica

Anna Lainczová
Viera Mašlonková
Mgr. Barbora Brijová

 

ODBOR ŠKOLSTVA, MLÁDEŽE A ŠPORTU

PaedDr. Edita Pilárová
Ing. Beáta Černáková
PhDr. Jozef Pavlík
Mgr. Gabriela Rekeneiová
PaedDr. Emil Turčan
Mgr. Mária Tomečková
Ing. Imrich Kiseľ

 

Detské jasle

Ing. Alena Palgutová
Mária Hvilová
Erika Kopačová
Kvetoslava Košárová
Jana Slebodníková
Miriam Zacharová
Ružena Križovská
Ružena Pogranová

 

Oddelenie PMAM

Mgr. Stanislav Spišiak
Mária Danková
Anna Mišagová
Vilma Turzáková
Ing. Katarína Živčáková

 

Oddelenie právne

JUDr. Anna Gaborčíková
JUDr. Natália Hudáková
Mgr. Anna Pitoňáková
Mgr. Simona Hamaliarová
Silvia Pejková

Oddelenie kultúry

Dana Liptáková
Mária Jalovičiarová
Eva Jarošová
Monika Kupčíková
Bc. Valér Ondrušek
Eduard Payerchin
Vladimír Zajac
Peter Benko

 

Strategický rozvojový manažment

Mgr. Marta Kurpašová
Ing. Jozef Durbák
Ing. Ján Omasta
PhDr. Andrej Zreľak
Mgr. Daniela Ferková

 


 

Voľné pracovné miesta

Dnes má službu:

Tília - Poliklinika
Banícka 28,
Poprad

052/468 52 00

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

ďalšie dni

Pondelok 25.7.
Tília - Poliklinika
Banícka 28,
Poprad

052/468 52 00

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Utorok 26.7.
Adus - Poliklinika Adus, pri železničnej stanici
Mnoheľova 2,
Poprad

052/428 31 34

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Streda 27.7.
Dr. Max - obchodné centrum MAX
Dlhé hony 4587/1,
Poprad

052/478 10 33

Pondelok - Nedeľa
09:00 - 21:00

Štvrtok 28.7.
Cyprián - Juh 3 (oproti kostolu sv.Cyrila a Metoda)
Ul. L. Svobodu 2589/74,
Poprad

052/773 22 40

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Piatok 29.7.
Včela - oproti nemocnici
Tatranské nám. 1

052/772 36 67

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Sobota 30.7.
Primula - pri obch.stredisku Výkrik, sídlisko Juh 1
Dostojevského 21,
Poprad

052/773 23 47

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Nedeľa 31.7.
Victoria - pri autobusovej stanici
Drevárska 453/1

052/772 14 77

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Poruchové služby

Elektrina
0800 123 332
0850 123 333

Plyn
0850 111 727

Voda
052 7729 548

Verejné osvetlenie
052 7897 651
formulár

REGIÓN VYSOKÉ TATRY

webygroup

Deutch version
English version
Poľská verzia
Russkij jazyk
Úvodná stránka